Global. Collaborative. Innovative. Together, we will transform the automotive interiors industry. Together, we will redefine the ways people experience life onboard vehicles.

Trainee program - Procesní technik

Czech Republic - Zatec

Job Description

Náplň práce :

Absolvovali jste technickou vysokou školu a zatím nevíte, v kterém oboru byste chtěli odstartovat svoji kariéru? Baví Vás spousta věcí a nejste si jisti, kde profesně zakotvit? Láká vás poznat prostředí automobilového průmyslu, nebojíte se pocitu zodpovědnosti a nehledáte jednotvárnou práci? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho Trainee programu.

TRAINEE PROGRAM – pro absolventy technické VŠ s možností profilovat se do cílové pozice dle svých preferencí a získaných zkušeností během jednotlivých rotací na různých odděleních: CI - Engineering – Výroba – Kvalita – Produkce – Logistika – Údržba a další.

Your Qualifications

Požadajeme:

- Technické vzdělání - min. Bc.

- Středně pokročilá znalost AJ, NJ výhodou

- Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

- Ochota učit se a zájem o sebevzdělávání

- Technické povědomí

Nabízíme:

- dobré a moderní zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- dobré platové ohodnocení

- dovolenou navíc (25 dní)

- příspěvek na autobusovou dopravu, příspěvek na dětský tábor

- poukázky na volnočasové aktivity

- zvýhodněné tarify od společnosti T-mobile

- stravenky, závodní stravování

- jazykové kurzy, odborná školení

- možnost profesního rozvoje a růstu

- firemní akce

Published: 12/11/2017
Job Field: Engineering
Location: Czech Republic - Zatec
REQ. NO.: 17004146

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI)

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) is the global leader in automotive interiors. Yanfeng Automotive Interiors is redefining how people relax, work and play in their vehicle interiors – today and decades from now. Headquartered in Shanghai, the company has approximately 110 manufacturing plants and technical centers in 18 countries and more than 33,000 employees globally. They design, develop and manufacture automotive interior components for all automakers. LEARN MORE

Our culture – shared values of our global team

Customer

Customer

Striving

Striving

People

People

Innovation

Innovation

Respect

Respect

Integrity

Integrity

Teamwork

Teamwork

Sustainability